Oponly.pl

Twoja Droga do Bezpiecznej Jazdy

Wymiana opon Łódź z Mobilną Wulkanizacją

Wymiana opon z wyważaniem kół w Łodzi nigdy nie była prostsza. W ramach usług mobilnego serwisu opon Łódź, zespół doświadczonych wulkanizatorów przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres i wymieni opony w Twoim samochodzie. Jest to świetne rozwiązane dla kierowców, którzy chcą szybko i wygodnie wymienić opony, natomiast dla tych oszczędnych wymiana opon Łódź z dojazdem będzie zdecydowanie bardziej opłacalna w porównaniu do cen wymiany opon w serwisach stacjonarnych.

Umów się na wymianę opon
+48 793 603 603

Dlaczego mobilny serwis opon Łódź cieszy się coraz większą popularnością?

Istnieje co najmniej kilka powodów, dla których mobilna wulkanizacja Łódź staje się coraz bardziej popularna wśród kierowców z Łodzi. Przede wszystkim wymiana opon z wyważaniem kół odbywa się pod wskazanym przez Ciebie adresem – na podjeździe pod domem, na parkingu firmowym czy na parkingu galerii handlowej. Mobilni wulkanizatorzy kompleksowo zajmą się wymianą opon w Twoim samochodzie, a Ty nie musisz rezygnować ze swoich planów.

Ponadto koszt wymiany opon z mobilną wulkanizacją Łódź w połączeniu z bezpłatnym dojazdem na terenie całego miasta może okazać się bardziej opłacalny w porównaniu do cen wymiany opon proponowanych przez stacjonarne serwisy w Łodzi. Cena wymiany opon przez mobilny serwis opon Łódź wynosi już od 160 złotych z VAT za wymianę kompletu opon.

Bezpłatny dojazd do klienta

Nie pobieramy żadnej dodatkowej opłaty za dojazd serwisu na terenie Łodzi, niezależnie od tego czy zamówisz nasz przyjazd do centrum miasta czy do najbardziej oddalonego adresu od naszej siedziby. Chcemy, aby cena montażu opon była przejrzysta i pozbawiona jakichkolwiek ukrytych kosztów, dlatego możesz mieć pewność, że nie zapłacisz ani złotówki za dojazd mobilnej wulkanizacji. Nasza oferta jest skierowana do wszystkich kierowców z Łodzi bez względu na adres zamieszkania.

Umów się na wymianę opon
+48 793 603 603

Ile kosztuje wymiana opon z wyważaniem kół u Klienta?

Mogłoby się wydawać, że cena wymiany opon z dojazdem do Klienta będzie zdecydowanie wyższa i nieopłacalna w porównaniu do cenników stacjonarnych warsztatów w Łodzi, jednak dzięki sprawnie zorganizowanej logistyce zapewniamy atrakcyjne i konkurencyjne ceny wymiany opon z dojazdem już od 160 złotych z VAT za komplet opon (4 szt.). Nasze szczegółowe badania rynku niejednokrotnie dowodziły, że cena montażu opon przez mobilną wulkanizację Łódź jest atrakcyjna i konkurencyjna, co potwierdzają nasi Klienci.

Koszt wymiany opon w samochodach osobowych

Taniej o 20 zł
Felgi Stalowe do 14"
Dojazd Gratis
160 zł z VAT / 4 szt.

Cena przed obniżką: 180 zł / 4 szt. Cena promocyjna jest najniższą ceną z 30 dni.

Taniej o 20 zł
Felgi Stalowe od 15"
Dojazd Gratis
180 zł z VAT / 4 szt.

Cena przed obniżką: 200 zł / 4 szt. Cena promocyjna jest najniższą ceną z 30 dni.

Taniej o 20 zł
Felgi Aluminiowe do 16"
Dojazd Gratis
200 zł z VAT / 4 szt.

Cena przed obniżką: 220 zł / 4 szt. Cena promocyjna jest najniższą ceną z 30 dni.

Taniej o 20 zł
Felgi Aluminiowe 17" - 18"
Dojazd Gratis
240 zł z VAT / 4 szt.

Cena przed obniżką: 260 zł / 4 szt. Cena promocyjna jest najniższą ceną z 30 dni.

Taniej o 20 zł
Felgi Aluminiowe 19" - 20"
Dojazd Gratis
280 zł z VAT / 4 szt.

Cena przed obniżką: 300 zł / 4 szt. Cena promocyjna jest najniższą ceną z 30 dni.

Przechowywanie opon
140 zł z VAT / 4 szt.

Kwoty podane w cenniku są cenami brutto i zawierają podatek VAT 23%.
Powyższy cennik dotyczy wymiany kompletu opon (4 szt.) *

Wymiana opon Łódź - Rezerwacja w 3 minuty

Umożliwiamy łatwą i szybką rezerwację terminów przez Internet. W formularzu do rezerwacji online możesz sprawdzić dostępne terminy, wybrać usługi dodatkowe takie jak przechowywanie opon oraz dowiedzieć się jaki będzie całkowity koszt wymiany opon w Twoim samochodzie. Dodatkowo przy rezerwacji internetowej możesz skorzystać ze specjalnych rabatów, które zostaną automatycznie naliczone, dzięki czemu cena montażu opon będzie jeszcze bardziej atrakcyjna.

Smartfon iPhone 15 z wyświetlonym na ekranie kalendarzem do rezerwacji wizyt

Sprzedaż opon - dostawa z montażem pod Twoim domem

Poznaj naszą szeroką ofertę sprzedaży nowych opon oraz dostawę z montażem pod wskazanym adresem. W magazynach w Łodzi posiadamy tysiące opon na każdą porę roku, dzięki czemu możemy dostarczyć i wymienić opony w Twoim samochodzie nawet w ciągu 60 minut od złożenie zamówienia.

Nasza oferta sprzedaży opon to opony na każdą porę roku:

Gdzie dojeżdża mobilny serwis?

Nasz zasięg obejmuje wszystkie dzielnice Łodzi od ścisłego centrum po obrzeża, zapewniając zupełnie bezpłatny dojazd na terenie całego miasta. Mobilne usługi z dojazdem do Klienta są dostępne na terenie całej Łodzi i okolic w promieniu nawet do 200 kilometrów. Dzięki specjalistycznemu mobilnemu serwisowi jesteśmy w stanie przyjechać i wykonać usługę niemalże w każdej lokalizacji.

Na czym polega wymiana opon z dojazdem do Klienta?

Mobilna wymiana opon Łódź to innowacyjna usługa, która umożliwia sezonową wymianę opon bez konieczności dojazdu do stacjonarnego serwisu samochodowego i czekania w kolejce. Obsługujemy wszystkie samochody osobowe i dostawcze, w tym również te, których koła są wyposażone w czujnik ciśnienia TPMS czy opony typu run flat.

Mobilny auto serwis opon jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia, maszyny i narzędzia przystosowane do pracy w każdych warunkach, dzięki którym mobilni wulkanizatorzy są w stanie wykonać sezonową wymianę opon w niemalże każdej lokalizacji.

Mobilna wymiana opon to usługa, która obejmuje:

  • bezpłatny dojazd do Klienta,
  • demontaż kół z samochodu,
  • demontaż i montaż opon,
  • uzupełnienie ciśnienia w oponach,
  • precyzyjne wyważenie kół,
  • dokręcenie kół kluczem dynamometrycznym.

Korzystając z usługi sezonowej zmiany opon, zapewniamy również możliwość przekazania opon do naszej przechowalni opon.

Ile czasu zajmuje wymiana kompletu opon?

Jako profesjonalny serwis kierujemy się przede wszystkim dokładnością i jakością świadczonych przez nas usług. Nie zależy nam na pobijaniu rekordów czasowych, dlatego zawsze rezerwujemy odpowiedni zapas czasu na wypadek pojawienia się jakichkolwiek przeszkód i konieczności wykonania dodatkowych czynności. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każda usługa zostanie wykonana z najwyższą starannością.

Średnio wymiana zajmuje od około 40 do 90 minut. Należy przy tym zaznaczyć, że zaleta mobilnej wymiany opon to również brak konieczności Twojej obecności w trakcie wykonywania usługi. Dzięki temu nie musisz rezygnować ze swoich planów, a wulkanizator powiadomi Cię kiedy opony w Twoim samochodzie będą już wymienione.

Mobilna wulkanizacja w słoneczny dzień wymienia przy drodze opony w fioletowym samochodzie Audi A7

Czy wyważanie opon będzie dokładne?

Pomimo tego, że sezonowa wymiana opon z dojazdem do Klienta to usługa dostępna od niedawna, powstało wiele mitów odnośnie jakości wyważania opon przez serwis mobilny. Nasze mobilne serwisy w Łodzi są wyposażone w profesjonalne urządzenia do wyważenia kół, które są regularnie serwisowane i kalibrowane. Ponadto jako profesjonalny serwis udzielamy pełnej gwarancji na precyzyjne wyważenie kół, jednak reklamacje w zakresie wyważenia kół są u nas rzadkością.

Jaka jest najlepsza pora na wymianę opon?

Zarówno opony zimowe jak i opony letnie tracą swoje właściwości i nie zapewniają optymalnych osiągów, kiedy są używane niezgodnie z ich przeznaczeniem. Ponadto nieprawidłowa eksploatacja opon może przyczynić się do ich szybszego zużycia, dlatego nie warto czekać na ostatnią chwilę z sezonową wymianą opon.

Kiedy założyć opony zimowe?

Wymianę opon na zimowe należy zaplanować kiedy temperatury w ciągu dnia zaczynają spadać poniżej 7°C.

Kiedy jest najlepsza pora, aby założyć opony letnie?

Opony letnie są przystosowane do jazdy w temperaturach powyżej 7°C i zapewniają najlepsze osiągi na rozgrzanym asfalcie i mokrej nawierzchni.

Czy opony całoroczne to sposób na oszczędność?

Opony całoroczne mają swoje wady i zalety. Przede wszystkim decydując się na opony całoroczne warto zwrócić uwagę czy posiadają oznaczenie 3PMSF, które świadczy o tym, że zostały przetestowane w odpowiednich warunkach. Ogumienie wielosezonowe sprawdzi się w szczególności w autach, które na co dzień nie pokonują długich tras i nie poruszają się w trudnych warunkach.

Należy jednak pamiętać, że opony całoroczne nigdy nie zastąpią opon sezonowych, ponieważ w zimie nie zapewnią maksymalnej przyczepności, a latem droga hamowania na rozgrzanej nawierzchni będzie wydłużona. Opony wielosezonowe mogą również szybciej się zużywać. Wybór uniwersalnych opon to przede wszystkim kwestia bardzo indywidualna. Dla części kierowców z pewnością będą one świetnym rozwiązaniem, natomiast dla innych będą opcją, która w ogóle nie powinna być brana pod uwagę.

Nasza oferta to nie tylko sezonowa wymiana opon

Zakres naszych usług to również profesjonalna naprawa opon Łódź, przechowalnia opon, wyważanie opon, naprawa felg, prostowanie felg, sprzedaż nowych opon, a także dostawa z montażem opon i obsługa flot samochodowych. Wszystkie usługi wykonujemy bezpośrednio we wskazanej przez Klienta lokalizacji.

Mobilna wulkanizacja wymienia opony w nocy w żółtym samochodzie kabriolet Porsche
Duże koło obok samochodu sportowego Ferrari SF90 Stradalle podczas wymiany opon przez mobilną wulkanizację

Przechowywanie opon po mobilnej wymianie

Jako mobilny serwis opon Łódź z wieloletnim doświadczeniem w branży wiemy, że nie każdy posiada wystarczającą przestrzeń w garażu czy piwnicy do przechowywania opon między sezonami. Dlatego zapewniamy dla naszych Klientów możliwość przekazania opon do przechowalni opon. W ramach usługi, po skończonej wymianie przetransportujemy opony do naszego magazynu, w którym poczekają do czasu, kiedy przyjdzie pora na kolejną sezonową zmianę.

Magazyn z dwoma wysokimi regałami wypełnionymi oponami

Poznaj opinie naszych Klientów

Umów się na wymianę opon
+48 793 603 603

* Bezpłatny dojazd do Klienta dotyczy lokalizacji w granicach administracyjnych Łodzi przy zamówieniu dowolnej usługi z naszej oferty. Dojazd do pozostałych lokalizacji podlega opłacie dodatkowej 3 zł z VAT za każdy przejechany kilometr. Dystans jest obliczany od najbliższej granicy miasta w obydwóch kierunkach według najszybszej trasy Google Maps.

* Podane w cenniku ceny dotyczą obsługi kompletu kół (4 szt.) w samochodach osobowych bez czujników ciśnienia. Zamawiając usługę w zakresie obsługi mniejszej ilości kół niż komplet (od 1 do 3 szt.), cena całkowita za usługę będzie o 50 zł brutto niższa niż cena regularna za obsługę kompletu kół.

Pamiętaj, aby po przejechaniu dystansu do 50 kilometrów sprawdzić dokręcenie kół w samochodzie, w którym była realizowana usługa. W razie jakichkolwiek problemów związanych ze sprawdzeniem dokręcenia kół należy ponownie zamówić serwis mobilny.