Oponly.pl

Twoja Droga do Bezpiecznej Jazdy

Mobilna wulkanizacja Szczecin Cennik - Cennik usług wulkanizacyjnych

Cennik usług wulkanizacyjnych został starannie opracowany, aby zapewnić najwyższą jakość usług w atrakcyjnej cenie. Dzięki sprawnej logistyce i organizacji jesteśmy w stanie zapewnić najniższe ceny wulkanizacji z dojazdem do Klienta. Sprawdź mobilna wulkanizacja szczecin cennik i przekonaj się, że mobilna kompleksowa wulkanizacja oznacza niskie ceny nie idąc na żadne kompromisy w jakości usług.

Bezgotówkowa wulkanizacja Szczecin

Wulkanizacja Szczecin umożliwia korzystanie z bezgotówkowych metod płatności. Każdy serwis opon Szczecin jest wyposażony w mobilny terminal płatniczy, dzięki czemu nasi Klienci mają możliwość skorzystania z płatności popularnymi kartami płatniczymi oraz płatności mobilnych takich jak Google Pay, Apple Pay oraz BLIK.

Ikona logo Visa
Ikona logo Mastercard
Ikona logo American Express
Ikona logo Google Pay
Ikona logo Apple Pay
Ikona logo BLIK

Cennik usług - na skróty

Kliknij jeden z poniższych przycisków, aby sprawdzić szczegółowy cennik interesującej Cię usługi.

Zapytaj o cennik
+48 793 603 603

Cennik wymiany opon - Ile kosztuje sezonowa wymiana opon?

Oferta mobilnej wulkanizacji to najniższa cena wymiany opon z dojazdem do Klienta w Szczecinie. Chcemy, aby cennik usług wulkanizacyjnych mobilnej wulkanizacji był prosty i przejrzysty, a cena wymiany opon atrakcyjna dla każdego. Cena wymiany opon z dojazdem do Klienta zaczyna się już od 45 złotych / szt. oraz obejmuje bezpłatny dojazd na terenie całego Szczecina.

Podany cennik wymiany opon to koszt kompleksowej usługi z dojazdem do Klienta. Jest to pełnowartościowa usługa, której zakres to demontaż kół, demontaż starych opon, montaż opon, wyważenie kół, uzupełnienie ciśnienia oraz dokręcenie kół.

Cennik wymiany opon

Dojazd 0 zł
Felgi Stal do 14"
45 / szt.
Dojazd 0 zł
Felgi Stal od 15"
50 / szt.
Dojazd 0 zł
Felgi Alu do 16"
55 / szt.
Dojazd 0 zł
Felgi Alu 17" - 18"
65 / szt.
Dojazd 0 zł
Felgi Alu 19" - 20"
75 / szt.
Dojazd 0 zł
Felgi Alu od 21"
100 / szt.

Podane ceny brutto zawierają podatek VAT 23%.
Ceny obowiązują przy obsłudze kompletu kół (4 szt.) *

Wymiana opon letnich czy wymiana opon zimowych?

Umów się już teraz!

Cennik wymiany kół - Ile kosztuje wymiana kół?

Mobilna wymiana kół to usługa dedykowana dla osób posiadających dwa komplety kół z założonymi oponami na felgi. Nasza usługa to profesjonalny serwis kół, który obejmuje demontaż kół, uzupełnienie ciśnienia, precyzyjne wyważenie kół na wyważarce, montaż kół na samochodzie oraz dokręcenie kół kluczem dynamometrycznym.

Cennik wymiany kół

Dojazd 0 zł
Felgi Stalowe
40 / szt.
Dojazd 0 zł
Felgi Alu do 18"
45 / szt.
Dojazd 0 zł
Felgi Alu od 19"
50 / szt.

Podane ceny brutto zawierają podatek VAT 23%.
Ceny obowiązują przy obsłudze kompletu kół (4 szt.) *

Mobilna naprawa opon - Jaka jest cena wulkanizacji opon?

Nasza usługa mobilna naprawa opon to nie tylko sposób na oszczędność czasu i pieniędzy ale również gwarancja bezpieczeństwa i trwałej naprawy wykonanej przez profesjonalny serwis opon Szczecin. Mobilna naprawa opony jest dostępna już od 100 złotych i obejmuje profesjonalną i trwałą naprawę uszkodzonej opony.

W ramach usługi zapewniamy:

Cennik naprawy opon

Dojazd 0 zł
Felga Stal do 14"
100
Dojazd 0 zł
Felga Stal od 15"
130
Dojazd 0 zł
Felga Alu do 16"
160
Dojazd 0 zł
Felga Alu 17" - 18"
190
Dojazd 0 zł
Felga Alu 19" - 20"
220
Dojazd 0 zł
Felga Alu od 21"
290
Dojazd 0 zł
Wymiana koła zapas.
150

Podane ceny brutto zawierają podatek VAT 23%.

Mobilna wulkanizacja Cennik dopłat i usług dodatkowych

Jako mobilna kompleksowa całodobowa wulkanizacja staramy się ograniczyć do minimum wszelkie usługi dodatkowo płatne, dlatego nie pobieramy żadnych opłat za obsługę pojazdów typu SUV czy kół z czujnikami TPMS. Oferta mobilnej wulkanizacji to również bezpłatna utylizacja opon oraz dojazd do Klienta na terenie całego Szczecina bez żadnych dodatkowych opłat.

Jednak niektóre czynności rzeczywiście wymagają od nas większego nakładu czasu i pracy czy też zastosowania specjalistycznych narzędzi. W związku z tym pobieramy nieduże opłaty dodatkowo w przypadku niektórych usług wyszczególnionych w cenniku usług dodatkowych.

Utylizacja opon
DARMOWA *
Obsługa opon Run Flat
30 / sztuka
Wentyl przy wymianie opon
10 / sztuka
Worki na opony
2,50 / sztuka
Samochód dostawczy
80 / usługa
Samochód dostawczy (6 kół)
180 / usługa
Naprawa kolejnej opony
80 / sztuka
Pozostałe czynności
100 / usługa

Proste czynności przy zamówieniu dowolnej usługi wykonujemy nieodpłatnie, jednak jeśli serwis zostanie zamówiony tylko np. do uzupełnienia ciśnienia, sprawdzenia stanu opon, rozpoznanie uszkodzenia itp. pobieramy opłatę w wysokości 100 zł brutto.

Przechowywanie opon

Oferta mobilnej wulkanizacji obejmuje również przechowywanie opon między sezonami. Możesz przekazać opony do naszego depozytu aż do czasu kiedy przyjdzie pora ich ponownego użycia. Niezależnie od rozmiaru opon, które chcesz przekazać do przechowalni opłata jest stała.

Przechowywanie opon
140 / sezon
Przechowywanie kół
160 / sezon

* Bezpłatny dojazd do Klienta w granicach administracyjnych Szczecina przy zamówieniu dowolnej i zrealizowaniu dowolnej usługi z oferty mobilnej wulkanizacji. Dojazd do lokalizacji poza granicami Szczecina podlega opłacie dodatkowej 3 zł brutto za każdy dodatkowo przejechany kilometr powyżej granicy miasta w oparciu o najszybszą trasę wskazywaną przez Google Maps

* Możliwość skorzystania z nieodpłatnej utylizacji opon przy zamówieniu dowolnej usługi z oferty. Należy wskazać ilość opon do utylizacji w trakcie składania rezerwacji usługi. Ilość opon przekazanych do utylizacji nie może być większa niż ilość obsługiwanych kół w ramach zamówionej usługi. W pozostałych przypadkach utylizacji opon podlega opłacie w wysokości 15 zł brutto za sztukę.

* Zamawiając usługę w zakresie obsługi mniejszej ilości kół niż komplet (4 szt.) cena całkowita za usługę będzie 50 złotych niższa niż cena za obsługę kompletu kół.

Prosimy pamiętać, aby sprawdzić dokręcenie kół po przejechaniu dystansu do 50 kilometrów!

Masz pytania? Zadzwoń!
+48 793 603 603