Oponly.pl

Twoja Droga do Bezpiecznej Jazdy

Naprawa opony Wrocław - Mobilna Wulkanizacja 24h

Przytrafiła Ci się niespodziewana awaria opony we Wrocławiu lub okolicach?  Nasza mobilna wulkanizacja Wrocław to rozwiązanie, aby szybko i profesjonalnie naprawić oponę bezpośrednio w miejscu awarii w mniej niż 30 minut. Nie czekaj, zadzwoń teraz i zamów mobilny serwis opon Wrocław, by jak najszybciej wrócić na drogę z oponami w pełni gotowymi do dalszej jazdy!

Awaria opony? Zadzwoń!
+48 793 603 603

Jak działa nasza wulkanizacja i naprawa opony przez mobilny serwis?

Nie musisz holować samochodu do stacjonarnego zakładu wulkanizacyjnego ani ryzykować jazdy na oponie bez powietrza – co mogłoby prowadzić do dalszych i nieodwracalnych uszkodzeń opony.

Mobilna wulkanizacja naprawia oponę w szarym samochodzie Nissan SUV
Mobilna wulkanizacja naprawia oponę w nocy w szarym samochodzie BMW

Mobilne usługi oponiarskie pozwalają naszym klientom zaoszczędzić średnio nawet kilkaset złotych, które musieliby przeznaczyć na holowanie samochodu czy zakup nowych opon. Zapewniamy szybką obsługą na miejscu z dojazdem nawet w 15 minut.

Naprawa ogumienia wykonana przez mobilną wulkanizację Wrocław to profesjonalna i trwała wulkanizacja chemiczna w technologii wulkanizacji na zimno – znana również z tradycyjnych serwisów samochodowych.

ramach usługi naprawy opony, nasz mobilny wulkanizator przyjeżdża w ciągu około 15 minut do miejsca, w którym zaparkowany jest pojazd i przeprowadza profesjonalną naprawę opony.

Bezpłatny dojazd do klienta

Nasz serwis z dojazdem do Klienta zapewnia dojazd za 0 złotych na terenie całego Wrocławia przez całą dobę. Chcemy, aby nasza usługa naprawa opon Wrocław była dostępna dla wszystkich, którym przytrafiła się awaria opony bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów za dojazd – niezależnie od lokalizacji we Wrocławiu.

Nasz serwis z dojazdem do Klienta zawsze będzie szybszym i tańszym rozwiązaniem niż holowanie pojazdu do stacjonarnego zakładu wulkanizacyjnego czy ryzykowanie dalszych uszkodzeń opony próbując dojechać do najbliższego serwisu opon na uszkodzonej oponie.

Uszkodzona opona? Zadzwoń!
+48 793 603 603

Gdzie dojeżdża nasz mobilny zakład wulkanizacyjny?

Świadczymy kompleksowe usługa oponiarski w zakresie wymiany opon i naprawy opon na terenie całego Wrocławia i okolic do nawet 100 kilometrów! Obsługujemy wszystkie dzielnice Wrocławia – Fabryczna, Psie Pole, Krzyki, Śródmieście i Stare Miasto.

Obsługujemy okoliczne miejscowości wokół Wrocławia:

Jak zachować się w przypadku awarii opony?

Kiedy doświadczysz uszkodzenia opony, kluczowe jest podjęcie właściwych kroków. Najważniejsze jest bezpieczne zatrzymanie pojazdu, najlepiej w miejscu, które nie zagraża bezpieczeństwu innych użytkowników drogi.

Włącz światła awaryjne, aby zasygnalizować awarię. Unikaj dalszej jazdy na uszkodzonej oponie, ponieważ może to prowadzić do jej całkowitego zniszczenia lub nawet wybuchu.

Nie próbuj samodzielnie wyciągać wbitych przedmiotów, zwłaszcza jeśli opona jest nadal napompowana, ponieważ może to być niebezpieczne. W takich sytuacjach zalecamy skorzystanie z profesjonalnej pomocy.

Czy naprawa opony przez mobilny serwis opon jest bezpieczna?

Oczywiście, naprawa ogumienia wykonana przez mobilną wulkanizację jest w 100% trwała i bezpieczna. Korzystamy z tych samych i znanych metod wulkanizacji na zimno wykorzystywanych w każdym profesjonalnym zakładzie wulkanizacyjnym.

Naprawiona opona przez mobilnego wulkanizatora nadaje się od razu do dalszej jazdy. Ponadto udzielamy pełnej gwarancji na wykonaną usługę, a w razie jakichkolwiek nieprawidłowości, nasi Klienci mają pełne prawo do złożenia reklamacji.

Etapy naprawy ogumienia metodą wulkanizacji na zimno

 1. Zlokalizowanie uszkodzenia opony przy użyciu płynu do lokalizacji przebić,

 2. Spuszczenie pozostałego powietrza z opony oraz demontaż opony z felgi,

 3. Przygotowanie miejsca wewnątrz opony oraz kalibracja kanału uszkodzenia,

 4. Rozprowadzenie kleju wulkanizacyjnego wokół miejsca uszkodzenia,

 5. Naklejenie łatki z kołkiem we wcześniej przygotowane miejsce,

 6. Dociśnięcie łatki rolką dociskową oraz nałożenie uszczelniacza do łatek,

 7. Montaż opony na felgę i uzupełnienie powietrza w oponie,

 8. Ponowne sprawdzenie, czy naprawiona opon jest w 100% szczelna,

 9. Montaż koła na samochód i dokręcenie śrub kluczem dynamometrycznym.

Brzmi skomplikowanie? Być może ktoś, kto robiłby to pierwszy raz mógłby nie poradzić sobie z procesem wulkanizacji na zimno, zwłaszcza bez profesjonalnych narzędzi i maszyn. Nasi mobilni wulkanizatorzy mają wieloletnie doświadczenie przy naprawie opon, dlatego są w stanie szybko i profesjonalnie naprawić Twoją oponę – mobilnie, gdziekolwiek jesteś i o każdej porze dnia i nocy.

Kiedy konieczna będzie wymiana opon na nowe?

Większość awarii opon jesteśmy w stanie naprawić bezpośrednio na miejscu, jednak zdarzają się sytuacje, w których bezpieczna naprawa opony będzie niemożliwa i jedynym rozwiązaniem będzie zmienić opony na nowe.

Kiedy należy zakwalifikować uszkodzoną oponę jako niezdatną do naprawy?

 • Uszkodzenie konstrukcji opony poprzez jazdę bez powietrza,

 • Rozerwanie ściany bocznej opony,

 • Bardzo zły techniczny stan opony.

Ile kosztuje wymiana uszkodzonej opony na nową?

Kiedy uszkodzenie opony ukaże się zbyt poważne, konieczna będzie wymiana opon na jednej osi. W naszej ofercie we Wrocławiu posiadamy tysiące opon dostępnych od ręki, które możemy przywieść i zamontować bezpośrednio w miejscu awarii.

Wybierając nowe ogumienie, trzeba nastawić się na wydatek około 500 – 1500 złotych w zależności od rozmiaru opon oraz klasy producenta. Tańszą alternatywą, która pozwoli zaoszczędzić nawet do kilkuset złotych może być wybór używanych lub bieżnikowanych opon, które posiadamy w swojej ofercie we Wrocławiu.

Jeśli zdecydujesz się na przechowywanie opon w naszym depozycie opon, są one do Twojej dyspozycji przez całą dobę i mogą okazać się przydatne kiedy uszkodzisz oponę. Dlatego warto już przy sezonowej wymianie opon zdecydować się na przechowywanie opon z Oponly.

Pamiętaj, że w każdej sytuacji możesz skorzystać z naszego profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru odpowiednich opon do Twojego pojazdu. Chętnie doradzamy klientom we wszelkich kwestiach związanych z oponami od oceny technicznego stanu opon po kompleksowe usługi oponiarskie.

Co o nas mówią klienci z Wrocławia?

Przebita opona? Zadzwoń!
+48 793 603 603

* Darmowy dojazd do Klienta w obrębie całego Wrocławia przy zamówieniu dowolnej usługi z oferty. Dojazd do pozostałych lokalizacji podlega dodatkowej opłacie w wysokości 30 zł + 3 zł / kilometr, obliczanej od granicy miasta w oparciu o najszybszą trasę Google Maps.

Pamiętaj, aby po przejechaniu do 50 kilometrów po wykonaniu usługi sprawdzić dokręcenie kół.