Oponly.pl

Twoja Droga do Bezpiecznej Jazdy

Mobilna Wymiana Opon Wrocław

Nasz serwis przyjedzie bezpośrednio pod wskazany przez Ciebie adres, aby zmienić opony w Twoim samochodzie. Zarezerwuj wizytę na wymianę opon we Wrocławiu, a profesjonalny serwis opon przyjedzie bezpośrednio do Ciebie nawet za 15 minut.

Umów się na wymianę opon
+48 793 603 603

Wymiana opon we Wrocławiu nigdy nie była prostsza

Zapewnij sobie komfort, oszczędność czasu i pieniędzy zamawiając mobilny serwis opon bezpośrednio pod swój adres.

Bez znaczenia, czy znajdujesz się w zaciszu własnego domu, jesteś w pracy, czy też robisz zakupy w markecie – mobilna wulkanizacja przyjedzie pod wskazany adres zapewniając usługi oponiarskie.

Być może potrzebujesz jak najszybciej wymienić opony? W takich sytuacjach zapewniamy ekspresowy dojazd nawet w ciągu 15 minut.

Bezpłatny dojazd do klienta

Skorzystaj z usługi wymiany opon z dojazdem i nie martw się o dodatkowe koszty dojazdu. Nasz mobilny serwis opon Wrocław zapewnia kompleksową usługę bezpośrednio u Ciebie – w domu czy pracy, bez żadnych dodatkowych opłat za dojazd i innych ukrytych kosztów.

Płacisz jedynie za wykonaną usługę i nie musisz martwić się tym ile kilometrów musieliśmy pokonać, aby dotrzeć pod wskazany przez Ciebie adres. Bezpłatny dojazd do Klienta obejmuje wszystkie dzielnice Wrocławia i najbliższe okolice.

Umów się na wymianę opon
+48 793 603 603

Wymiana opon Wrocław cennik

Mogłoby się wydawać, że mobilna wymiana opon jest droższa niż usługa w stacjonarnym serwisie, jednak nic bardziej mylnego.

Zbadaliśmy ceny za wymianę opon we Wrocławiu wśród kilku losowo wybranych stacjonarnych serwisów samochodowych i okazało się, że zamawiając sezonową wymianę opon w mobilnej wulkanizacji nie zapłacisz więcej. Wręcz przeciwnie, znaleźliśmy niejeden zakład wulkanizacyjny, w którym ceny za wymianę kompletu opon były wyższe niż u nas. 

Wybierając serwis mobilny, zyskujesz nie tylko komfort ale również oszczędzasz swój czas i pieniądze. Dodatkowo, wybierając mobilne usługi oponiarskie dodatkowymi atutami będą możliwość darmowej utylizacji opon, a w razie potrzeby możliwość naprawy ogumienia w niższej cenie.

Cennik wymiany opon w samochodach osobowych

Taniej o 40 PLN
Felgi Stalowe do 14"
Dojazd Gratis
140 zł / 4 szt.

Cena przed obniżką: 180 zł / 4 szt. Cena promocyjna jest najniższą ceną z 30 dni.

Taniej o 40 PLN
Felgi Stalowe od 15"
Dojazd Gratis
160 zł / 4 szt.

Cena przed obniżką: 200 zł / 4 szt. Cena promocyjna jest najniższą ceną z 30 dni.

Taniej o 40 PLN
Felgi Aluminiowe do 16"
Dojazd Gratis
180 zł / 4 szt.

Cena przed obniżką: 220 zł / 4 szt. Cena promocyjna jest najniższą ceną z 30 dni.

Taniej o 40 PLN
Felgi Aluminiowe 17" - 18"
Dojazd Gratis
220 zł / 4 szt.

Cena przed obniżką: 260 zł / 4 szt. Cena promocyjna jest najniższą ceną z 30 dni.

Taniej o 40 PLN
Felgi Aluminiowe 19" - 20"
Dojazd Gratis
260 zł / 4 szt.

Cena przed obniżką: 300 zł / 4 szt. Cena promocyjna jest najniższą ceną z 30 dni.

Przechowywanie opon
140 / 4 szt.

Szczegółowy cennik wymiany opon:
Wulkanizacja Wrocław Cennik

Ceny brutto zawierają podatek VAT 23%.
Podane ceny za wymianę kompletu opon (4 szt.) *

Zarezerwuj wizytę mobilnej wulkanizacji Wrocław przez Internet

Zapewniamy prostą i wygodną możliwość zarezerwowania wizyty online. Możesz wybrać dogodny dla siebie termin wizyty w naszym kalendarzu. W formularzu rezerwacji online wystarczy podać swoje dane oraz wskazać adres, pod który mamy przyjechać.

Twoja rezerwacja zostanie do nas automatycznie przesłana i potwierdzona. Wybierając rezerwację online, masz pełny podgląd na terminarz, a także dowiesz się dokładnie jaka będzie cena wymiany opon.

Smartfon iPhone 15 z wyświetlonym na ekranie kalendarzem do rezerwacji wizyt

Mobilna wulkanizacja Wrocław - Na czym to polega?

Wulkanizacja z dojazdem do klienta to innowacyjna usługa, która umożliwia wymianę opon, wymianę kół, naprawę opon oraz wyważanie kół w miejscu wskazanym przez klienta. Specjalnie przystosowany pojazd serwisowy jest wyposażony w maszyny do demontażu i montażu opon, maszynę do wyważania kół oraz wszelkie inne narzędzia wykorzystywane w profesjonalnym serwisie opon. Mobilna wulkanizacja jest wyposażona w niezależne źródła energii, dzięki czemu nie ma konieczności zasilania urządzeń z sieci.

Dlaczego mobilna wymiana opon jest jest coraz częściej wybierana przez kierowców?

Kierowcy z Wrocławia coraz częściej decydują się na sezonową wymianę opon, zamawiając serwis mobilny ze względu na to, że rola klienta ogranicza się do wskazania, w którym samochodzie trzeba zmienić opony. W czasie, kiedy mobilny wulkanizator zajmuje się wymianą opon, klient może zająć się swoimi sprawami. Patrząc na całokształt z perspektywy konieczności wkładania brudnych opon do bagażnika, dojazdu do serwisu czy czekania w poczekalni, mobilna wymiana opon wydaje się być rozwiązaniem, które niesie za sobą więcej korzyści.

Serwis opon Wrocław i okolice - Obsługiwane lokalizacje

Mobilny serwis ogumienia Wrocław zapewnia profesjonalną obsługę dojeżdżając we wszystkie dzielnice Wrocławia. Nasze usługi wymiany opon mogą okazać się również niezwykle przydatne dla mieszkańców obrzeży Wrocławia, dlatego nasz serwis jest przygotowany, aby obsługiwać klientów z dojazdem w promieniu nawet do 50 kilometrów od granic Wrocławia.

Jak bezpiecznie przechować opony?

Bezpieczne przechowywanie opon jest kluczowe do utrzymania ich prawidłowych właściwości. Prawidłowe przechowywanie opon nie tylko chroni je przed uszkodzeniem, ale także zapewnia, że będą one w optymalnym stanie, gdy nadejdzie czas ich ponownego użycia. Opony powinny być magazynowane w czystym, suchym, chłodnym i zacienionym miejscu o stabilnej temperaturze.

Hotel opon Wrocław - Bezpieczny depozyt opon

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy posiada w swoim garażu czy piwnicy optymalne miejsce do przechowywania opon, dlatego proponujemy możliwość skorzystania z depozytu opon. Nasze pomieszczenia są specjalnie zaprojektowane do przechowywania opon, z kontrolowaną temperaturą i wilgotnością, co gwarantuje, że magazynowane opony będą bezpieczne i gotowe do dalszej eksploatacji. Kiedy nadejdzie czas na kolejną sezonową wymianę opon, zapewniamy dostawę z montażem u Klienta.

Kiedy lepiej skorzystać z utylizacji opon?

Gdy opony są znacznie zużyte, uszkodzone w sposób niepodlegający naprawie, przestarzałe (starsze niż 5-10 lat), lub nie spełniają obowiązujących norm bezpieczeństwa warto rozważyć utylizację opon. Zamawiając nasze usługi możesz skorzystać z darmowej utylizacji opon. Zapewniamy bezpieczne i ekologiczne przetwarzanie starych opon, pomagając Ci dbać o środowisko.

Poznaj opinie kierowców, którzy zamówili już mobilną wymianę opon we Wrocławiu

Nowe opony dostępne od ręki - Dostawa z montażem opon

Naszym celem jest dostarczanie kompleksowych usług oraz profesjonalnej obsługi Klienta, dlatego zapewniamy szeroką ofertę opon dostępnych od ręki we Wrocławiu.

W naszym asortymencie znajdziesz opony letnie, opony zimowe oraz opony całoroczne. Możesz umówić się na wymianę kompletu opon i zamówić nowe opony, a my zapewnimy szybką dostawę z montażem pod wskazanym przez Ciebie adresem.

W ramach naszej oferty, zapewniamy profesjonalne doradztwo i możliwość doboru idealnych opon do Twojego samochodu przy możliwie jak najniższych kosztach.

* Darmowy dojazd do Klienta w obrębie całego Wrocławia przy zamówieniu dowolnej usługi z oferty. Dojazd do pozostałych lokalizacji podlega dodatkowej opłacie w wysokości 20 zł + 2,50 zł / kilometr, obliczanej od granicy miasta w oparciu o najszybszą trasę Google Maps.

* Możliwość bezpłatnego przekazania opon do utylizacji przy zamówieniu dowolnej usługi z oferty. Ilość przekazanych opon nie może być większa niż ilość obsługiwanych kół w ramach zamówionej usługi. Chęć przekazania opon do bezpłatnej utylizacji należy zgłosić podczas rezerwacji. W pozostałych przypadkach utylizacja jest odpłatna 20 złotych za oponę.

* W przypadku obsługi mniejszej ilości kół niż komplet w jednym samochodzie, cena całkowita jest o 50 złotych niższa niż cena regularna za obsługę kompletu kół.

Pamiętaj, aby po przejechaniu do 50 kilometrów po wykonaniu usługi sprawdzić dokręcenie kół.

Umów się na wymianę opon
+48 793 603 603