Oponly.pl

Twoja Droga do Bezpiecznej Jazdy

Cennik Mobilna Wulkanizacja

Oponly to miejsce, gdzie jakość łączy się z atrakcyjnością cenową. Nasze badania rynku potwierdzają, że oferujemy jedne z najniższych cen w Polsce bez kompromisów co do jakości i szybkości usług. Tu znajdziesz przejrzyste i konkurencyjne stawki za wymianę opon, naprawę i inne usługi wulkanizacyjne, dostępne z dojazdem pod Twój dom. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem i doświadczenia najwyższej jakości usług wulkanizacyjnych w najbardziej przystępnych cenach na rynku.

Sprawdź cennik usług z dojazdem do klienta w swoim mieście

Oponly zapewnia, że w każdym z obsługiwanych przez nas miast znajdziesz starannie opracowany cennik usług. Rozumiemy, że każde miasto ma swoją unikalną specyfikę, dlatego nasze ceny są dostosowane do lokalnych potrzeb, zapewniając, że otrzymujesz usługi idealnie skrojone do charakteru Twojej okolicy. Jednocześnie, dbamy o to, by nasze stawki były konkurencyjne w porównaniu do innych firm w branży, gwarantując Ci najwyższą jakość usług wulkanizacyjnych w atrakcyjnej cenie. Wybierz swoje miasto i przekonaj się, jak możemy Ci pomóc, oferując przystępne ceny i profesjonalizm bez kompromisów.

Warszawa

Oponly w Warszawie zapewnia najniższe ceny za serwis z dojazdem do klienta.

Kraków

Wyjątkowo niskie ceny usług mobilnych w Krakowie, sprawdź i zacznij oszczędzać.

Wrocław

Wymiana opon we Wrocławiu zaczyna się już od 35 zł/szt, skorzystaj z atrakcyjnych cen.

Łódź

Atrakcyjne ceny usług wulkanizacyjnych z dojazdem w Łodzi, umów się już dziś.

Poznań

Konkurencyjne ceny i bezpłatny dojazd w Poznaniu, odkryj najlepszą ofertę w mieście.

Szczecin

Przystępne ceny i darmowy dojazd w Szczecinie – wybierz oszczędność i wygodę.

Katowice

Niskie ceny i wysoka jakość usług w Katowicach, z darmowym dojazdem.

Ceny podane w powyższym cenniku są cenami brutto wyrażonymi w polskich złotych (PLN) i obowiązują od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00 z wyjątkiem dni świątecznych i dni wolnych od pracy. Obowiązuje dopłata do każdej zamówionej usługi w wysokości 100,00 PLN brutto za obsługę poza godzinami pracy.

* Dojazd do klienta za 0 złotych w granicach administracyjnych miast obsługiwanych przez Oponly przy zamówieniu i zrealizowaniu dowolnej usługi z oferty Oponly. Opłata za każdy dodatkowo przejechany kilometr wynosi 2,50 PLN brutto w zakresie dojazdu pod wskazany przez klienta adres oraz powrotu do miasta, z którego został zamówiony serwis. Liczba kilometrów obliczana jest w oparciu o najszybszą trasę wskazywaną na stronie google.com/maps.
* Możliwość bezpłatnego przekazania opon do utylizacji przy zamówieniu i zrealizowaniu dowonej usługi z oferty Oponly. Ilość przekazanych opon do utylizacji nie może być większa niż ilość obsługiwanych kół w ramach zamówionej usługi. Przy zamawianiu usługi należy wskazać ilość opon do utylizacji. W pozostałych przypadkach lub w przypadku przekazania do utylizacji opon ponad limit utylizacja odpłatna 15,00 PLN brutto za każdą oponę.
* W przypadku obsługi mniejszej ilości kół niż komplet (4 szt.) cena całkowita za usługę niezależnie od ilości obsługiwanych kół jest niższa o 50,00 PLN brutto niż cena za obsługę kompletu kół.

Pamiętaj, aby po przejechaniu do 50 kilometrów po wykonaniu usługi sprawdzić dokręcenie kół.