Oponly.pl

Twoja Droga do Bezpiecznej Jazdy

Obsługiwane lokalizacje przez Oponly

Mobilna wulkanizacja Oponly dynamicznie się rozwija, obecnie świadcząc swoje usługi w siedmiu największych miastach Polski – Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie oraz Katowicach. Rozszerzamy również nasz zasięg, obsługując mniejsze miejscowości w promieniu nawet do 200 kilometrów od każdego z tych miast, co pozwala nam dotrzeć do jeszcze większej liczby klientów.

Ponad 20.000 opon dostępnych od ręki

W każdym z wymienionych miast posiadamy dobrze zaopatrzone magazyny, gromadzące w sumie ponad 20.000 opon różnych rodzajów i rozmiarów, które są dostępne od ręki. Dzięki temu możemy szybko reagować na potrzeby naszych klientów, zapewniając im dostęp do szerokiej gamy opon, niezależnie od ich aktualnego miejsca pobytu czy charakteru awarii. Nasza mobilna wulkanizacja to nie tylko wygoda, ale i pewność, że znajdziesz u nas odpowiednie opony w każdej sytuacji.

Warszawa i okolice

Nasza mobilna wulkanizacja obsługuje Warszawę i okolice nawet do 200 kilometrów, w tym m.in. Pruszków, Piaseczno, Mińsk Mazowiecki i Nowy Dwór Mazowiecki. Oferujemy bezpłatny dojazd do klienta na terenie całej Warszawy. Posiadamy dwie siedziby – na Białołęce i Bemowie, a w naszej ofercie stale dostępnych jest ponad 4.000 opon w różnych rozmiarach dostępnych od ręki.

Kraków i okolice

Nasza siedziba w Krakowie mieści się w dzielnicy Bronowice przy drodze S7. Oferujemy bezpłatny dojazd na terenie całego Krakowa, a nasza działalność obejmuje również okoliczne miejscowości m.in Wieliczka, Myślenice czy nawet Olkusz. W stałej ofercie posiadamy ponad 2.000 opon różnych rozmiarów dostępnych od ręki.

Wrocław i okolice

Zapewniamy bezpłatny dojazd do klienta na terenie całego Wrocławia. Swoją siedzibę posiadamy w samym centrum miasta, dzięki czemu średni czas na nasz dojazd we Wrocławiu wynosi około 10-15 minut. Obsługujemy okoliczne miejscowości m.in. Kąty Wrocławskie, Bielany Wrocławskie, Trzebnica czy nawet Oława. Posiadamy ponad 2.000 opon w różnych rozmiarach dostępnych od ręki.

Łódź i okolice

Dojeżdżamy do klienta na terenie Łodzi oraz okolicznych miejscowości m.in. Zgierz, Pabianice, Piotrków Trybunalski. Dojazd w granicach administracyjnych Łodzi jest zawsze darmowy. Nasza siedziba mieści się w północnej części miasta, a w magazynach przechowujemy ponad 1.000 opon w różnych rozmiarach dostępnych od ręki o każdej porze dnia i nocy.

Poznań i okolice

Pierwszy mobilny serwis Oponly powstał właśnie w Poznaniu i nieprzerwanie od lat świadczymy usługi wulkanizacyjne na terenie stolicy wielkopolski. Dojeżdżamy również do okolicznych miejscowości m.in. Luboń, Suchy Las, a nawet Oborniki i Września. Nasza siedziba w Poznaniu zlokalizowana jest w dzielnicy Wilda. Posiadamy w ofercie ponad 2.000 opon dostępnych od ręki.

Szczecin i okolice

Obsługujemy cały Szczecin i okoliczne miejscowości w tym m.in. Mierzyn, Przecław, Kołbaskowo, Police i Dobra. Dojazd do klienta na terenie całego miasta jest bezpłatny. Swoje siedziby posiadamy zarówno po obydwóch brzegach Odry. Nasze magazyny w Szczecinie mieszczą ponad 2.000 opon w różnych rozmiarach na każdą porę roku.

Katowice i okolice

Ze względu na to, że wokół Katowic są położone inne duże miasta, dojeżdżamy również do m.in. Dąbrowa Górnicza, Bytom, Chorzów, Zabrze, Ruda Śląska, Gliwice i Tychy. Na terenie całych Katowic dojazd do klienta jest darmowy. Nasza siedziba jest zlokalizowana w północnej części Katowic, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko dojechać do okolicznych miejscowości. Nasz magazyn w Katowicach mieści ponad 2.000 opon na każdą porę roku.

Pamiętaj, aby po przejechaniu do 50 kilometrów po wykonaniu usługi sprawdzić dokręcenie kół.