Oponly.pl

Twoja Droga do Bezpiecznej Jazdy

Wulkanizacja TIR - Mobilna Wulkanizacja Szczecin

Mobilna wulkanizacja TIR świadczy całodobowe usługi wulkanizacyjne z dojazdem do Klienta na terenie całego Szczecina oraz okolic w promieniu nawet do 200 kilometrów. Nasz mobilny serwis TIR to kompleksowa wulkanizacja dla samochodów ciężarowych oraz maszyn rolniczych, przemysłowych i budowlanych.

Zadzwoń Teraz
+48 793 603 603

Mobilny serwis opon TIR

Oponly oferuje innowacyjną usługę – mobilny serwis opon Szczecin, który umożliwia dostarczenie kompleksowych usług wulkanizacyjnych bezpośrednio do Klienta – bez tracenia czasu na dojazd do stacjonarnego warsztatu. Wulkanizacja TIR jest wyposażona w specjalistyczne narzędzia i maszyny, dzięki którym możemy świadczyć usługi w dowolnym miejscu.

Mobilna wulkanizacja TIR
Mobilna wulkanizacja TIR

Serwis 24/7 - Wulkanizacja całodobowa Szczecin

Nasz zespół doświadczonych serwisantów stara się być zawsze w gotowości, aby dotrzeć do Ciebie jak najszybciej. Wiemy, że problemy z oponami mogą przytrafić się w najmniej oczekiwanym momencie, dlatego profesjonalna mobilna wulkanizacja 24/7 to odpowiedź na nagłe i niespodziewane awarie opon. Jako wulkanizacja 24h jesteśmy do Twojej dyspozycji całodobowo, zapewniając wsparcie w nagłych i nieprzewidzianych sytuacjach.

Jakie pojazdy obsługuje mobilny serwis wulkanizacyjny?

Zatrudniamy wykwalifikowanych serwisantów opon ciężarowych, dlatego żadne koło nie jest dla nas wyzwaniem!

Ciągnik siodłowy IVECO z naczepą jadący autostradą w porze nocnej
Samochód dostawczy Mercedes Sprinter jako mobilna wulkanizacja Oponly obsługuje żółtą koparko-ładowarkę marki JCB na placu budowy
Srebrny autokar jedzie z dużą prędkością środkowym pasem autostrady w słoneczny dzień
Szary ciągnik rolniczy z dużą przyczepą w trakcie pracy na polu uprawnym w słoneczny dzień

Samochody osobowe i dostawcze - wulkanizacja samochodowa

Dysponujemy specjalistycznym serwisem przystosowanym do obsługi pojazdów o DMC do 3,5 tony. Obsługujemy samochody osobowe, SUV, terenowe oraz dostawcze oferując takie usługi jak sezonowa wymiana opon, mobilna naprawa opon czy przechowywanie opon. Sprawdź ofertę – mobilna wulkanizacja Szczecin dla samochodów osobowych i dostawczych.

Bezpłatny dojazd

Jako profesjonalny serwis chcemy, aby cennik naszych usług był przejrzysty i nie zawierał żadnych ukrytych opłat – w tym dodatkowych kosztów dojazdu do Klienta na terenie całego Szczecina. Niezależnie od tego, w której części miasta znajduje się Twój pojazd, nie poniesiesz dodatkowych kosztów dojazdu.

Zadzwoń Teraz
+48 793 603 603

Obszar działalności mobilnej wulkanizacji TIR

Nasi serwisanci opon ciężarowych zapewniają całodobową i fachową obsługę z dojazdem do Klienta na terenie całego Szczecina oraz okolic w promieniu nawet do 200 kilometrów, zapewniając całodobowy serwis na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Ze względu na bliskie położenie przy granicy polsko-niemieckiej dojeżdżamy do Klientów w Niemczech.

Mobilny serwis TIR od Oponly świadczy usługi wulkanizacyjne w 7 największych miastach Polski. Sprawdź – Wulkanizacja TIR w pobliżu i poznaj naszą ofertę mobilnego serwisu opon w innych miastach.

Poznaj naszą ofertę usług wulkanizacyjnych

Usługi mobilne nie oznaczają ograniczonego zakresu usług – Wręcz przeciwnie! W niektórych sytuacjach serwis mobilny może okazać się niezastąpiony. Oferowane przez nas usługi są w pełni kompleksowe i wykonywane bezpośrednio w wybranej przez Klienta lokalizacji.

Mobilna wulkanizacja TIR

Zadzwoń Teraz
+48 793 603 603

Kiedy mobilny serwis opon ciężarowych może okazać się niezastąpiony?

Mobilny serwis TIR to niezastąpione rozwiązanie, kiedy potrzebujesz szybko wymienić lub naprawić oponę. Zawsze staramy się dotrzeć we wskazane miejsce najszybciej jak tylko jest to możliwe, a średni czas oczekiwania na serwis opon Szczecin wynosi około 15-30 minut

Całodobowa obsługa jako wulkanizacja 24h

Ponadto serwis TIR ciężarowe Szczecin może również okazać się szczególnie przydatny, kiedy Twoja opona ulegnie uszkodzeniu w środku nocy lub w dni świąteczne czy dni wolne od pracy, ponieważ jako wulkanizacja 24/7 zapewniamy całodobową i fachową obsługę w zakresie wulkanizacji przebitych opon.

Jak działa mobilny serwis ogumienia?

Nasze usługi są świetną alternatywą dla tradycyjnego serwisu wulkanizacji. Zalety korzystania z usług mobilnych to przede wszystkim komfort, bezpieczeństwo, oszczędność czasu oraz lepsza organizacja czasu pracy pojazdu, ponieważ mobilny wulkanizator przyjeżdża bezpośrednio w miejsce wskazane przez Klienta.

Jak zaprojektowany jest serwis opon TIR?

Dzięki specjalnie zaprojektowanemu pojazdowi serwisowemu, nasz zespół serwisantów opon ciężarowych jest w stanie świadczyć kompleksowe usługi w dowolnym miejscu wskazanym przez Klienta.

Wyposażenie mobilnego serwisu TIR

Nasza mobilna wulkanizacja TIR jest wyposażona w profesjonalne maszyny do demontażu i montażu opon, a także w niezależne źródła energii elektrycznej oraz kompresor powietrza. Na wyposażeniu znajdują się również materiały do profesjonalnej naprawy ogumienia takie jak łatki, kołki oraz wkłady naprawcze.

Czym różni się mobilny serwis opon ciężarowych od tradycyjnego warsztatu?

Usługi mobilnej wulkanizacji wyglądają bardzo podobnie jak te świadczone w stacjonarnych warsztatach. Jedynymi różnicami pomiędzy serwisem tradycyjnym, a mobilnym są maszyny skonstruowane w sposób przystosowany do montażu w samochodzie dostawczym oraz w niektórych przypadkach brak wyważarki, wówczas wyważanie kół odbywa się przy użyciu proszku.

Jak wyglądają usługi wulkanizacji mobilnej?

Po zamówieniu usługi, serwis przyjedzie pod wskazany adres we wcześniej ustalonym terminie. Nasi serwisanci najczęściej skontaktują się z Tobą telefonicznie kilka minut przed przyjazdem do celu. Twoja rola, jako naszego Klienta ogranicza się wyłącznie do wskazania pojazdu, w którym miałaby zostać wykonana usługa, a całą resztą zajmujemy się my.

Serwis TIR ciężarowe Szczecin - Poznaj opinie naszych Klientów

Nasze usługi to sposób na znaczną oszczędność czasu i pieniędzy. Największe przewagi mobilnego serwisu wulkanizacji to brak konieczności dojazdu pojazdu do stacjonarnego warsztatu oraz ekspresowy czas reakcji serwisantów. Klienci, którzy korzystali kiedykolwiek z naszych usług, cenią nas za jakość, szybkość oraz atrakcyjne ceny oferowanych przez nas usług.

Skontaktuj się z nami

Chcesz zamówić serwisantów opon ciężarowych lub masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami już teraz!

* Nie pobieramy dodatkowej opłaty za dojazd na terenie całego Szczecina przy zamówieniu dowolnej usługi. Stawka za dojazd poza granicami miasta wynosi 3 zł netto / kilometr, obliczanej od najbliższej granicy miasta w oparciu o najszybszą trasę Google Maps. 

Pamiętaj, aby po przejechaniu do 50 kilometrów po wykonaniu usługi sprawdzić dokręcenie kół.