Oponly.pl

Twoja Droga do Bezpiecznej Jazdy

Mobilna Wulkanizacja Zgierz 24h

Nasze usługi wulkanizacyjne w Zgierzu są teraz dostępne mobilnie, z dojazdem pod wskazany przez Ciebie adres – w tej samej niskiej cenie, bez dodatkowej opłaty za dojazd. Wystarczy, że wykonasz jeden telefon, a mobilny serwis opon pojawi się pod Twoim adresem nawet w ciągu 15 minut. Mobilny serwis opon świadczy również usługi z dojazdem jako pogotowie wulkanizacyjne 24h, dzięki czemu możesz liczyć na naszą pomoc w razie uszkodzenia opony o każdej porze dnia i nocy.

Zadzwoń Teraz
+48 793 603 603

Usługi wulkanizacyjne 24h z dojazdem

Wulkanizacja Zgierz to kompleksowy serwis opon wyposażony w profesjonalne urządzenia i narzędzia do obsługi opon, dzięki którym możemy przeprowadzić wymianę opon lub naprawę opony w dowolnej lokalizacji – pod Twoim domem, na trasie, na parkingu firmowym czy nawet pod marketem. Mobilny serwis opon został zaprojektowany w taki sposób, aby całkowicie przenieść stacjonarny warsztat do samochodu serwisowego, dzięki czemu usługi wulkanizacyjne są wygodniejsze dla naszych Klientów.

Wymiana opon Zgierz z dojazdem już od 140 złotych

Wymiana opon przez serwis mobilny Zgierz to nie tylko rozwiązanie na wygodną wymianę opon ale również sposób na oszczędność czasu i pieniędzy. Sezonowa wymiana opon w samochodzie osobowym trwa zazwyczaj około 50 minut, bez czekania w kolejce i bez przesiadywania w poczekalni. Koszt usługi wulkanizacyjnej zaczyna się już od 140 złotych i obejmuje wymianę kompletu opon z bezpłatnym dojazdem pod wskazany przez Ciebie adres.

Jest to pełnowartościowa i kompleksowa usługa, która obejmuje demontaż i montaż opon, pomiary ciśnienia i uzupełnienie powietrza w oponach do zalecanych przez producenta wartości, precyzyjne wyważanie kół na profesjonalnej wyważarce, montaż kół na samochodzie i dokręcenie śrub kluczem dynamometrycznym. Zmiana opon z mobilną wulkanizacją to gwarancja bezpieczeństwa, profesjonalnej obsługi i niskiej ceny.

Naprawa opony - Pogotowie wulkanizacyjne 24h

Przytrafiła Ci się niespodziewana awaria opony? Mobilny serwis opon świadczy usługi profesjonalnej naprawy opon i przyjedzie do Ciebie bezpośrednio w miejsce awarii, dzięki czemu już w ciągu 15 minut wrócisz na drogę. Jesteśmy do dyspozycji jako wulkanizacja 24h, dlatego możesz na nas liczyć o każdej porze dnia i nocy w razie przebicia opony.

Nie musisz holować samochodu do stacjonarnego serwisu i ponosić związanych z tym dodatkowych kosztów, a także ryzykować jazdy bez powietrza w oponie, co mogłoby spowodować nieodwracalne uszkodzenie opony i felgi. Właśnie dlatego wielu kierowców decyduje się na profesjonalną naprawę opony przez mobilny serwis opon. Koszt naprawy ogumienia przez serwis mobilny Zgierz wynosi już od 90 złotych za profesjonalną i trwałą naprawę opony z bezpłatnym dojazdem do Klienta.

Mobilna wulkanizacja naprawia oponę w nocy w szarym samochodzie BMW

Bezpłatny dojazd do Klienta

Jako autoryzowany serwis opon chcemy, aby cennik usług wulkanizacyjnych był przejrzysty i nie zawierał ukrytych opłat. Niezależnie od tego czy korzystasz z naszych usług stacjonarnie czy z dojazdem pod wskazany adres, cena usługi pochodzi z ogólnodostępnego cennika na naszej stronie internetowej i w przypadku serwisu mobilnego cennik nie zawiera żadnej opłaty za dojazd na terenie całego miasta.

Ile kosztują usługi mobilnej wulkanizacji 24h?

Wielu kierowców decyduje się na skorzystanie z serwisu mobilnego nie tylko ze względu na oszczędność czasu i wygodę, ale również z racji tego, że usługi mobilne są bardziej opłacalne niż te same usługi zlecone w stacjonarnym serwisie samochodowym. W połączeniu z bezpłatnym dojazdem do Klienta, wulkanizacja mobilna może okazać się zdecydowanie bardziej korzystna finansowo. Jako autoryzowany serwis opon grupy Oponly bazujemy na stawkach serwisu z Łodzi, a szczegółowy cennik usług znajduje się w zakładce mobilna wulkanizacja Łódź cennik.

Taniej 20 zł
Wymiana kół
Dojazd za 0 zł
od 140 zł / 4 szt.

Cena przed obniżką: od 160 zł / 4 szt.. Cena promocyjna jest najniższą ceną z 30 dni.

Taniej 20 zł
Sezonowa wymiana opon
Dojazd za 0 zł
od 160 zł / 4 szt.

Cena przed obniżką: od 180 zł / 4 szt. Cena promocyjna jest najniższą ceną z 30 dni.

Taniej 20 ZŁ
Naprawa opony
Dojazd za 0 zł
od 80 zł / szt.

Cena przed obniżką: od 100 zł / szt. Cena promocyjna jest najniższą ceną z 30 dni.

Przechowywanie opon
140 zł z VAT / 4 szt.

Podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT 23%).

Gdzie dojeżdża mobilny serwis opon?

Nasza wulkanizacja 24h dojeżdża do Klientów na terenie całego miasta Zgierz bez żadnych dodatkowych opłat za dojazd. W razie uszkodzenia opony, nasze pogotowie wulkanizacyjne jest w stanie przyjechać do Ciebie w promieniu nawet do 200 kilometrów również na autostradzie A2 oraz drodze ekspresowej S14, zapewniając szybką i profesjonalną naprawę opony na pasie awaryjnym.

Zamówisz u nas również usługi z dojazdem na terenie Łodzi – mobilna wulkanizacja Łódź.

Sprzedaż nowych opon z dostawą i montażem u Klienta

Serwis mobilny Zgierz to również sprzedaż opon z opcją dostawy i montażu pod wskazanym przez Ciebie adresem. Nasza oferta to tysiące nowych opon dostępnych od ręki w każdym rozmiarze i na każdą porę roku, dostępnych w atrakcyjnych cenach.

Jak oceniają nas Klienci?

Zadzwoń Teraz
+48 793 603 603

* Bezpłatny dojazd do Klienta w granicach administracyjnych miasta Zgierz oraz do innych lokalizacji objętych darmowym dojazdem (informacje na stronie internetowej). Dojazd do pozostałych lokalizacji podlega opłacie dodatkowej 3 zł brutto za każdy kilometr od najbliższej granicy miasta w obydwie strony według najszybszej trasy Google Maps.

Pamiętaj, aby sprawdzić dokręcenie kół po przejechaniu dystansu do 50 kilometrów po wykonaniu usługi, a w razie jakichkolwiek problemów związanych ze sprawdzeniem dokręcenia kół, zamów serwis ponownie.